Matches - Order Of Play Detailled
Tournament
Info » Announcement » Draw and Results » Live Score » Charts » Venue » Referees » Photo Gallery » Calendar »
Press & News » Participants » Order Of Play » Live Stream » Ranking » Sponsors » Team » Documents » Archive »

Matches - Order Of Play Detailled EC - 2019 - JPT-G - Veldhoven - Netherlands

Mo, 29 - July - 2019
 Select time session:     all times    09:00    10:30    12:00    14:30    16:30    day overview 

09:00 session - round: QF
T NR D RTo Match
4 G9-053 6 Torvund, Nina NOR 6 vs 2 GER  Heine, Vivien Approved -
7 G9-054 6 Murha, Milena BLR 6 vs 4 RUS  Guleikova, Aleksandra Approved -
9 G9-055 6 Pozdeeva, Iuliia RUS 1 vs 6 SWE  Nguyen, My Approved -
10 G9-056 6 Trushevskaia, Valeriia RUS 6 vs 0 AUT  Primus, Lena Approved -
5 J9-081 8 Lentz, Christoffer DEN 8 vs 4 CRO  Galic, Ivan Approved -
3 J9-082 8 Bruennemann, Marcel GER 5 vs 8 NOR  Rudshavn, Ole-Kristian Approved -
11 J9-083 8 Alnar, Mustafa TNC 8 vs 4 SWE  Gronsten, Ragnar Approved -
8 J9-084 8 Butschek, Manuel AUT 8 vs 6 FIN  Virtaranta, Jere Approved -
1 P9-105 7 Laszkowski, Dennis GER 7 vs 5 BLR  Paluyan, Mikita Approved -
2 P9-106 7 Kural, Szymon POL 7 vs 3 BIH  Piknjac. Ajdin Approved -
6 P9-107 7 Sevastyanov, Arseni FIN 5 vs 7 NOR  Gangfløt, Emil-Andre Approved -
12 P9-108 7 Kovalerchik, Arsenii RUS 4 vs 7 AUT  Heel, Florian Approved -

10:30 session - round: SF
T NR D RTo Match
2 G9-057 6 Torvund, Nina NOR 6 vs 4 BLR  Murha, Milena Approved -
4 G9-058 6 Nguyen, My SWE 6 vs 4 RUS  Trushevskaia, Valeriia Approved -
3 J9-085 8 Lentz, Christoffer DEN 8 vs 6 NOR  Rudshavn, Ole-Kristian Approved -
1 J9-086 8 Alnar, Mustafa TNC 8 vs 1 AUT  Butschek, Manuel Approved -
5 P9-109 7 Laszkowski, Dennis GER 4 vs 7 POL  Kural, Szymon Approved -
7 P9-110 7 Gangfløt, Emil-Andre NOR 7 vs 4 AUT  Heel, Florian Approved -

12:00 session - round: F
T NR D RTo Match
3 G9-059 6 Torvund, Nina NOR 2 vs 6 SWE  Nguyen, My Approved -
1 J9-087 8 Lentz, Christoffer DEN 8 vs 2 TNC  Alnar, Mustafa Approved -
2 P9-111 7 Kural, Szymon POL 6 vs 7 NOR  Gangfløt, Emil-Andre Approved -

14:30 session - round: SF
T NR D RTo Match
0 Match-025 2 Russia RUS 2 vs 0 POL  Poland Approved -
16 GT8-025 5 Guleikova, Aleksandra RUS 5 vs 2 POL  Polczynska, Weronika Approved -
17 GT9-025 6 Trushevskaia, Valeriia RUS 6 vs 4 POL  Switala, Bogna Approved -
0 Match-025 2 Germany GER 2 vs 1 DEN  Denmark Approved -
5 JT10-025 7 Froehlich, Christian GER 7 vs 1 DEN  Bonnelykke, Andreas-Steen Approved -
6 JT8-025 7 Wollschlaeger, Jacques GER 7 vs 4 DEN  Thyde, Jeppe Approved -
7 JT9-025 8 Dohr, Niclas GER 6 vs 8 DEN  Lentz, Christoffer Approved -
0 Match-025 2 Belarus BLR 2 vs 1 NED  Netherlands Approved -
3 PT10-025 6 Remez, Aliaksei BLR 3 vs 6 NED  van Berkel, Mika Approved -
2 PT8-025 6 Adziarykha, Andrei BLR 6 vs 2 NED  Pongers, Yannick Approved -
1 PT9-025 7 Paluyan, Mikita BLR 7 vs 6 NED  Knuever, Mitchel Approved -
0 GTSO-025 1   - 0 vs 0 -   Approved -
0 Match-026 2 Norway NOR 2 vs 1 AUT  Austria Approved -
24 GT8-026 5 Torvund, Nina NOR 3 vs 5 AUT  Riegler, Anna Approved -
23 GT9-026 6 Flage, Astrid-Eiken NOR 6 vs 0 AUT  Primus, Lena Approved -
0 Match-026 2 Croatia CRO 2 vs 1 FIN  Finland Approved -
10 JT10-026 7 Gulic, Mario CRO 7 vs 2 FIN  Strom, Micke Approved -
11 JT8-026 7 Galic, Ivan CRO 7 vs 3 FIN  Virtaranta, Jere Approved -
12 JT9-026 8 Galic, Luka CRO 6 vs 8 FIN  Suoraniemi, Aatu Approved -
0 Match-026 2 Russia RUS 0 vs 2 POL  Poland Approved -
8 PT10-026 6 Chernyshov, Aleksander RUS 4 vs 4 POL  Jamorski, Oskar Approved -
9 PT8-026 6 Kovalerchik, Arsenii RUS 1 vs 6 POL  Kural, Szymon Approved -
14 PT9-026 7 Sokolov, Egor RUS 2 vs 7 POL  Jastrzab, Dominik Approved -
22 GTSO-026 1 Norway NOR 3 vs 1 AUT  Austria Approved -

16:30 session - round: F
T NR D RTo Match
0 Match-027 2 Russia RUS 2 vs 0 NOR  Norway In Progress -
10 GT8-027 5 Guleikova, Aleksandra RUS 5 vs 2 NOR  Torvund, Nina Approved -
12 GT9-027 6 Trushevskaia, Valeriia RUS 6 vs 1 NOR  Flage, Astrid-Eiken Approved -
0 Match-027 2 Germany GER 3 vs 0 CRO  Croatia Approved -
7 JT10-027 7 Froehlich, Christian GER 7 vs 4 CRO  Galic, Ivan Approved -
5 JT8-027 7 Wollschlaeger, Jacques GER 7 vs 5 CRO  Gulic, Mario Approved -
6 JT9-027 8 Dohr, Niclas GER 8 vs 5 CRO  Galic, Luka Approved -
0 Match-027 2 Belarus BLR 1 vs 2 POL  Poland Approved -
3 PT10-027 6 Paluyan, Mikita BLR 6 vs 1 POL  Jamorski, Oskar Approved -
2 PT8-027 6 Adziarykha, Andrei BLR 1 vs 6 POL  Jastrzab, Dominik Approved -
1 PT9-027 7 Remez, Aliaksei BLR 1 vs 7 POL  Kural, Szymon Approved -
0 GTSO-027 1   - 0 vs 0 -   Scheduled -

- Straight Pool Tournament - 8 ball Tournament - 9 ball Tournament - 10 ball Tournament - Teams Tournament - Carom Tournament - Snooker Tournament