Matches - Order Of Play Detailled
Tournament
Now Running  »   [  Under23 - Leende - (Golden Tulip Jagershorst)  ]  
Info » Announcement » Draw and Results » Live Score » Charts » Venue » Referees » Photo Gallery » Calendar »
Press & News » Participants » Order Of Play » Live Stream » Ranking » Sponsors » Team » Documents » Archive »

Matches - Order Of Play Detailled EC - 2017 - U23 - Leende - Netherlands

Fr, 25 - August - 2017
 Select time session:     all times    10:00    12:00    14:00    16:00    18:30    day overview 

10:00 session - round: 1
T NR D RTo Match
3 Y9-002 9 Huttunen, Jesse Waltteri FIN 6 vs 9 CRO  Bartol, Roberto Approved -
9 Y9-003 9 Matikainen, Casper FIN 8 vs 9 FIN  Nuutinen, Juuso Approved -
7 Y9-004 9 Lanckohr, Raphael BEL 2 vs 9 SWE  Zhang, Tianfang Approved -
6 Y9-006 9 Kartal, Yasin TUR 9 vs 2 FIN  Oksala, Jouka Approved -
4 Y9-007 9 Valchev, Mario BUL 7 vs 9 LTU  Kavaliauskas, Rytis Approved -
1 Y9-013 9 Hapeyeu, Aliaksandr BLR 9 vs 6 AUT  Huber, Stefan Approved -
2 Y9-014 9 Georgiev, Georgi BUL 9 vs 5 AUT  Resch, Daniel Approved -

12:00 session - round: 1
T NR D RTo Match
2 Y9-010 9 Francisco, Americo POR 4 vs 9 LTU  Labutis, Pijus Approved -
4 Y9-011 9 Ribeiro, Tomas POR 2 vs 9 POR  Santos, Samuel Approved -
1 Y9-015 9 Andersson, Lukas SWE 9 vs 4 TNC  Mehmetcik, Berk Approved -

12:00 session - round: L1
T NR D RTo Match
3 Y9-026 9 Matikainen, Casper FIN 9 vs 3 BEL  Lanckohr, Raphael Approved -
6 Y9-031 9 Huber, Stefan AUT 9 vs 7 AUT  Resch, Daniel Approved -

14:00 session - round: W1
T NR D RTo Match
2 Y9-017 9 Filler, Joshua GER 9 vs 6 CRO  Bartol, Roberto Approved -
7 Y9-018 9 Nuutinen, Juuso FIN 4 vs 9 SWE  Zhang, Tianfang Approved -
8 Y9-019 9 Canoniga, Alvaro ESP 7 vs 9 TUR  Kartal, Yasin Approved -
3 Y9-020 9 Kavaliauskas, Rytis LTU 6 vs 9 NED  De Ruyter, Tim Approved -
1 Y9-021 9 Vyvey, Dylan BEL 2 vs 9 LTU  Labutis, Pijus Approved -
9 Y9-022 9 Santos, Samuel POR 9 vs 1 TUR  Sahin, Furkan Approved -
4 Y9-023 9 Hapeyeu, Aliaksandr BLR 6 vs 9 BUL  Georgiev, Georgi Approved -
5 Y9-024 9 Andersson, Lukas SWE 9 vs 8 SWE  Tangudd, Daniel Approved -

16:00 session - round: L2
T NR D RTo Match
1 Y9-033 9 Huttunen, Jesse Waltteri FIN 9 vs 8 SWE  Tangudd, Daniel Approved -
6 Y9-034 9 Matikainen, Casper FIN 9 vs 6 BLR  Hapeyeu, Aliaksandr Approved -
4 Y9-035 9 Oksala, Jouka FIN 9 vs 4 TUR  Sahin, Furkan Approved -
8 Y9-036 9 Valchev, Mario BUL 9 vs 4 BEL  Vyvey, Dylan Approved -
9 Y9-037 9 Francisco, Americo POR 7 vs 9 LTU  Kavaliauskas, Rytis Approved -
3 Y9-038 9 Ribeiro, Tomas POR 1 vs 9 ESP  Canoniga, Alvaro Approved -
2 Y9-039 9 Huber, Stefan AUT 7 vs 9 FIN  Nuutinen, Juuso Approved -
7 Y9-040 9 Mehmetcik, Berk TNC 2 vs 9 CRO  Bartol, Roberto Approved -

18:30 session - round: L3
T NR D RTo Match
7 Y9-045 9 Huttunen, Jesse Waltteri FIN 4 vs 9 FIN  Matikainen, Casper Approved -
9 Y9-046 9 Oksala, Jouka FIN 4 vs 9 BUL  Valchev, Mario Approved -
8 Y9-047 9 Kavaliauskas, Rytis LTU 4 vs 9 ESP  Canoniga, Alvaro Approved -
6 Y9-048 9 Nuutinen, Juuso FIN 6 vs 9 CRO  Bartol, Roberto Approved -

18:30 session - round: WQ
T NR D RTo Match
1 Y9-041 9 Filler, Joshua GER 9 vs 3 SWE  Zhang, Tianfang Approved -
4 Y9-042 9 Kartal, Yasin TUR 4 vs 9 NED  De Ruyter, Tim Approved -
2 Y9-043 9 Labutis, Pijus LTU 9 vs 8 POR  Santos, Samuel Approved -
3 Y9-044 9 Georgiev, Georgi BUL 9 vs 5 SWE  Andersson, Lukas Approved -

- Straight Pool Tournament - 8 ball Tournament - 9 ball Tournament - 10 ball Tournament - Teams Tournament - Carom Tournament - Snooker Tournament