Matches - Order Of Play Detailled
Tournament
Now Running  »   [  Under23 - Leende - (Golden Tulip Jagershorst)  ]  
Info » Announcement » Draw and Results » Live Score » Charts » Venue » Referees » Photo Gallery » Calendar »
Press & News » Participants » Order Of Play » Live Stream » Ranking » Sponsors » Team » Documents » Archive »

Matches - Order Of Play Detailled EC - 2017 - JPT-G - Leende - Netherlands

mon, 07 - August - 2017
 Select time session:     all times    09:00    10:45    12:30    15:00    17:00    day overview 

09:00 session - round: QF
T NR D RTo Match
0 Match-021 2 Germany GER 2 vs 0 TNC  North Cyprus Approved -
12 JT10-021 7 Hofmann, Patrick GER 7 vs 3 TNC  Sanlisoy, Osman Approved -
10 JT8-021 7 Kohl, Leon GER 3 vs 6 TNC  Alacam, Bilge Approved -
11 JT9-021 8 Schiller, Kevin GER 8 vs 1 TNC  Burcu, Aykin Approved -
0 Match-022 2 Russia RUS 2 vs 0 FIN  Finland Approved -
1 JT10-022 7 Matvienko, Vladimir RUS 5 vs 3 FIN  Vehmasaho, Marko Approved -
3 JT8-022 7 Nekleenov, Ilia RUS 7 vs 2 FIN  Oksala, Nooa Approved -
2 JT9-022 8 Gorst, Fedor RUS 8 vs 2 FIN  Haapaniemi, Mikael Approved -
0 Match-023 2 Poland POL 2 vs 0 SVK  Slovakia Approved -
6 JT10-023 7 Szaszor, Kamil POL 7 vs 5 SVK  Lang, Daniel Approved -
4 JT8-023 7 Polis, Piotr POL 2 vs 6 SVK  Malanik, Filip Approved -
5 JT9-023 8 Maciol, Daniel POL 8 vs 2 SVK  Mrva, Kristian Approved -
0 Match-024 2 Netherlands NED 2 vs 1 ITA  Italy Approved -
9 JT10-024 7 van Berkel, Mika NED 2 vs 7 ITA  Amendola, Federico Approved -
7 JT8-024 7 Haegmans, Joey NED 7 vs 2 ITA  Prosdocimo, Paolo Approved -
8 JT9-024 8 van Lierop, Jan NED 8 vs 4 ITA  D Egidio, Giulio Approved -
22 G9-053 6 Tkach, Kristina RUS 6 vs 4 BLR  Chernik, Palina Approved -
21 G9-054 6 Sandman, Michelle NOR 0 vs 6 TNC  Gaffari, Alara Approved -
19 G9-055 6 Siranchuk, Darya UKR 6 vs 2 AUT  Riegler, Anna Approved -
23 G9-056 6 Gurova, Viktoriia RUS 2 vs 6 RUS  Trushevskaia, Valeriia Approved -
20 P9-105 7 Zielinski, Wiktor POL 7 vs 2 RUS  Akhtiamov, Stanislav Approved -
14 P9-106 7 Butschek, Manuel AUT 5 vs 7 GER  Hastedt, Anton Approved -
16 P9-107 7 Pehlivanovic, Sanjin BIH 7 vs 2 RUS  Shkudov, Dmitrii Approved -
17 P9-108 7 Rudshavn, Ole-Kristian NOR 0 vs 7 BLR  Shopik, Uladzislau Approved -

10:45 session - round: SF
T NR D RTo Match
0 Match-025 2 Germany GER 2 vs 1 RUS  Russia Approved -
6 JT10-025 7 Schiller, Kevin GER 7 vs 1 RUS  Plisko, Anton Approved -
4 JT8-025 7 Hofmann, Patrick GER 7 vs 5 RUS  Matvienko, Vladimir Approved -
5 JT9-025 8 Kohl, Leon GER 2 vs 8 RUS  Gorst, Fedor Approved -
0 Match-025 2 Germany GER 0 vs 2 POL  Poland Approved -
9 PT10-025 6 Laszkowski, Dennis GER 2 vs 4 POL  Krysztofik, Tomasz Approved -
7 PT8-025 6 Hastedt, Anton GER 1 vs 6 POL  Kural, Szymon Approved -
8 PT9-025 7 Neuhausen, Moritz GER 3 vs 7 POL  Zielinski, Wiktor Approved -
0 Match-026 2 Poland POL 2 vs 0 NED  Netherlands Approved -
12 JT10-026 7 Szaszor, Kamil POL 6 vs 6 NED  van Lierop, Jan Approved -
10 JT8-026 7 Zdziech, Mateusz POL 7 vs 1 NED  Pijpers, Lynn Approved -
11 JT9-026 8 Maciol, Daniel POL 8 vs 6 NED  Haegmans, Joey Approved -
0 Match-026 2 Denmark DEN 0 vs 2 FIN  Finland Approved -
1 PT10-026 6 Bonnelykke, Andreas-Steen DEN 4 vs 5 FIN  Langstroem, Karo Approved -
3 PT8-026 6 Thyde, Jeppe DEN 4 vs 6 FIN  Stroem, Micke Approved -
2 PT9-026 7 Lentz, Christoffer DEN 5 vs 7 FIN  Virtaranta, Jere Approved -

12:30 session - round: F
T NR D RTo Match
0 Match-027 2 Germany GER 2 vs 1 POL  Poland Approved -
1 JT10-027 7 Hofmann, Patrick GER 4 vs 7 POL  Szaszor, Kamil Approved -
3 JT8-027 7 Kohl, Leon GER 7 vs 4 POL  Zdziech, Mateusz Approved -
2 JT9-027 8 Schiller, Kevin GER 8 vs 7 POL  Maciol, Daniel Approved -
0 Match-027 2 Poland POL 1 vs 2 FIN  Finland Approved -
4 PT10-027 6 Krysztofik, Tomasz POL 3 vs 6 FIN  Virtaranta, Jere Approved -
6 PT8-027 6 Kural, Szymon POL 5 vs 6 FIN  Stroem, Micke Approved -
5 PT9-027 7 Zielinski, Wiktor POL 7 vs 0 FIN  Langstroem, Karo Approved -

15:00 session - round: SF
T NR D RTo Match
2 G9-057 6 Tkach, Kristina RUS 6 vs 1 TNC  Gaffari, Alara Approved -
4 G9-058 6 Siranchuk, Darya UKR 4 vs 6 RUS  Trushevskaia, Valeriia Approved -
3 J9-109 8 Pecelj, Aleksa SRB 4 vs 8 NED  van Lierop, Jan Approved -
7 P9-109 7 Zielinski, Wiktor POL 7 vs 2 GER  Hastedt, Anton Approved -
8 J9-110 8 Gorst, Fedor RUS 8 vs 1 NED  Haegmans, Joey Approved -
1 P9-110 7 Pehlivanovic, Sanjin BIH 7 vs 4 BLR  Shopik, Uladzislau Approved -

17:00 session - round: F
T NR D RTo Match
2 G9-059 6 Tkach, Kristina RUS 6 vs 1 RUS  Trushevskaia, Valeriia Approved -
1 J9-111 8 van Lierop, Jan NED 8 vs 6 RUS  Gorst, Fedor Approved -
3 P9-111 7 Zielinski, Wiktor POL 6 vs 7 BIH  Pehlivanovic, Sanjin Approved -

- Straight Pool Tournament - 8 ball Tournament - 9 ball Tournament - 10 ball Tournament - Teams Tournament - Carom Tournament - Snooker Tournament