U23 - Youth 8-Ball EC - 2019 - MWWC - Treviso - Italy U23 - Youth 8-Ball

Stage 1 - Losers Qualification
Stage 1 - Losers Round 2
Stage 1 - Losers Round 1
Stage 1 - Round 1
Stage 1 - Winners Round 1
Stage 1 - Winners Qualification
Stage 2 - Quarter Finals
Stage 2 - Semi Finals
Stage 2 - Final
(race to 8)
(race to 8)
(race to 8)
(race to 8)
(race to 8)
(race to 8)
(race to 8)
(race to 8)
(race to 8)
 
 
  Y8-033 - 03.05.2019, 10:45
Schmitt, Johannes GER 8
Vatansever, Ibrahim TUR 3
 Loser= 9
 
 
 
 
  Y8-034 - 03.05.2019, 10:45
Pecelj, Aleksa SRB 8
Lang, Daniel SVK 4
 Loser= 9
 
 
 
 
  Y8-035 - 03.05.2019, 10:45
Haegmans, Joey NED 5
Resch, Daniel AUT 8
 Loser= 9
 
 
 
 
  Y8-036 - 03.05.2019, 10:45
Nechvile, Josef CZE 2
Menn, Luca GER 8
 Loser= 9
 
 
 
 
  Y8-029 - 02.05.2019, 12:30
Schmitt, Johannes GER 8
Sinokop, Anton UKR 0
 Loser= 13
 
 
 
 
  Y8-030 - 02.05.2019, 12:30
Pecelj, Aleksa SRB 8
Carta, Giorgio ITA 2
 Loser= 13
 
 
 
 
  Y8-031 - 02.05.2019, 12:30
Haegmans, Joey NED 8
Oksala, Jouka FIN 4
 Loser= 13
 
 
 
 
  Y8-032 - 02.05.2019, 12:30
Skvortsov, Viacheslav UKR 7
Nechvile, Josef CZE 8
 Loser= 13
 
 
  Y8-017 - 02.05.2019, 09:00
Baybora, Kaan TNC 3
Schmitt, Johannes GER 8
 Loser= 17
  Y8-018 - ,
Walk-Over   0
Sinokop, Anton UKR 0
 Loser= 17
  Y8-019 - 02.05.2019, 09:00
Pecelj, Aleksa SRB 8
Sanlisoy, Osman TNC 2
 Loser= 17
  Y8-020 - 02.05.2019, 09:00
Colombini, Fausto ITA 6
Carta, Giorgio ITA 8
 Loser= 17
  Y8-021 - 02.05.2019, 09:00
Haegmans, Joey NED 8
Burcu, Aykin TNC 4
 Loser= 17
  Y8-022 - 02.05.2019, 09:00
Oksala, Jouka FIN 8
Degirmenci, Samet TUR 5
 Loser= 17
  Y8-023 - 02.05.2019, 09:00
Ronkonen, Miio FIN 2
Skvortsov, Viacheslav UKR 8
 Loser= 17
  Y8-024 - 02.05.2019, 09:00
Alacam, Bilge TNC 3
Nechvile, Josef CZE 8
 Loser= 17
  Y8-001 - 01.05.2019, 09:00
Nechvile, Josef CZE 8
Baybora, Kaan TNC 1
 Loser: Y8-017
  Y8-002 - ,
Lang, Daniel SVK 0
Walk-Over   0
 Loser: Y8-018
  Y8-003 - 01.05.2019, 09:00
Pecelj, Aleksa SRB 6
Degirmenci, Samet TUR 8
 Loser: Y8-019
  Y8-004 - 01.05.2019, 09:00
Patsura, Vitaliy UKR 8
Colombini, Fausto ITA 3
 Loser: Y8-020
  Y8-005 - 01.05.2019, 09:00
Haegmans, Joey NED 4
Carta, Giorgio ITA 8
 Loser: Y8-021
  Y8-006 - 01.05.2019, 09:00
Sanlisoy, Osman TNC 8
Oksala, Jouka FIN 4
 Loser: Y8-022
  Y8-007 - 01.05.2019, 09:00
Ronkonen, Miio FIN 1
Resch, Daniel AUT 8
 Loser: Y8-023
  Y8-008 - 01.05.2019, 09:00
Alacam, Bilge TNC 6
van Lierop, Jan NED 8
 Loser: Y8-024
  Y8-009 - 01.05.2019, 14:15
Matikainen, Casper FIN 8
Nechvile, Josef CZE 1
 Loser: Y8-024
  Y8-010 - 01.05.2019, 14:15
Lang, Daniel SVK 8
Skvortsov, Viacheslav UKR 6
 Loser: Y8-023
  Y8-011 - 01.05.2019, 14:15
Vatansever, Ibrahim TUR 8
Degirmenci, Samet TUR 6
 Loser: Y8-022
  Y8-012 - 01.05.2019, 14:15
Patsura, Vitaliy UKR 8
Burcu, Aykin TNC 4
 Loser: Y8-021
  Y8-013 - 01.05.2019, 14:15
Labutis, Pijus LTU 8
Carta, Giorgio ITA 3
 Loser: Y8-020
  Y8-014 - 01.05.2019, 14:15
Sanlisoy, Osman TNC 4
Menn, Luca GER 8
 Loser: Y8-019
  Y8-015 - 01.05.2019, 14:15
Sinokop, Anton UKR 0
Resch, Daniel AUT 8
 Loser: Y8-018
  Y8-016 - 01.05.2019, 14:15
van Lierop, Jan NED 8
Schmitt, Johannes GER 6
 Loser: Y8-017
 
 
  Y8-025 - 02.05.2019, 12:30
Matikainen, Casper FIN 8
Lang, Daniel SVK 4
 Loser: Y8-034
 
 
 
 
  Y8-026 - 02.05.2019, 12:30
Vatansever, Ibrahim TUR 3
Patsura, Vitaliy UKR 8
 Loser: Y8-033
 
 
 
 
  Y8-027 - 02.05.2019, 12:30
Labutis, Pijus LTU 8
Menn, Luca GER 6
 Loser: Y8-036
 
 
 
 
  Y8-028 - 02.05.2019, 12:30
Resch, Daniel AUT 3
van Lierop, Jan NED 8
 Loser: Y8-035
 
 
 
 
  Y8-037 - 03.05.2019, 16:00
Matikainen, Casper FIN 8
Pecelj, Aleksa SRB 5
 Loser= 5
 
 
 
 
  Y8-038 - 03.05.2019, 16:00
Patsura, Vitaliy UKR 8
Schmitt, Johannes GER 7
 Loser= 5
 
 
 
 
  Y8-039 - 03.05.2019, 16:00
Labutis, Pijus LTU 8
Resch, Daniel AUT 3
 Loser= 5
 
 
 
 
  Y8-040 - 03.05.2019, 16:00
van Lierop, Jan NED 3
Menn, Luca GER 8
 Loser= 5
 
 
 
 
 
 
 
 
  Y8-041 - 03.05.2019, 18:00
Matikainen, Casper FIN 6
Patsura, Vitaliy UKR 8
 Loser= 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Y8-042 - 03.05.2019, 18:00
Labutis, Pijus LTU 8
Menn, Luca GER 6
 Loser= 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Y8-043 - 03.05.2019, 20:30
Patsura, Vitaliy UKR 4
Labutis, Pijus LTU 8
 Winner=1 - Loser= 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stage 1 - Losers Qualification
Stage 1 - Losers Round 2
Stage 1 - Losers Round 1
Stage 1 - Round 1
Stage 1 - Winners Round 1
Stage 1 - Winners Qualification
Stage 2 - Quarter Finals
Stage 2 - Semi Finals
Stage 2 - Final